Zajímavé odkazy, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New York Rangers, Olympijský vítěz, Prezidenti, Faraon, Rakousko-Uhersko, Starověký Egypt, Český slavík, Generalissimus, Čeští králové, Sochař, Podnikatelé, Trest smrti, Prezidenti ČR, Brno, Esejista, Česká královna, Politik, Kněz, Obchodník, Miliardáři, Zlatý slavík, Sci-fi, Florida Panthers, Herečka, Filozof, Renesance, Slováci, Křesťanství, Ital, Slovák, Komunisté, Československo, ČSSD, Zpěvák, Vojáci, Rakušan apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Nebraska, Nové Mexiko, Idaho, Arizona, Virginie, Wisconsin, Massachusetts, Arkansas, Colorado, Havaj, Maine, Georgie, Severní Dakota, New Jersey, Severní Karolína, Rhode Island, Oregon, Oklahoma, Connecticut, Texas, Vermont, Montana, Utah, Alabama, Tennessee atd.

Internet, síť, informace a zábava

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Celebrita Lindsay Lohan, Super free web games zdarma, URL, pro dospělé, Sexy Mary-Kate Olsen, V, Státní vlajky zemí, Slovník pojmů Co je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Celebrita Winona Ryder, zábava, odkazy, školství, Hazard a gambling, Biografie slavných osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, multimédia

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nobelova cena, Vládce, Nežijící, Překladatel, Teolog, Rétorika, Esejista, Podnikatelé, Masový vrah, Normalizace, Kancléř, Básníci, Slováci, Francie, ČSSD, Sebevražda, Herec, Herečka, Archivář, Egypt, New York Rangers, Vrah, Hokejisté, Královna, Olympiáda, Kladno, Sochař, Gymnasté, Pittsburgh Penguins, Historik, AIDS, Dallas Stars, Češi, Orlík, New Jersey Devils, Císař apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Farmářské hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Logické hry, Auta a závodní, Adventury, Vaření a smažení, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Informace, informace a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Moudra, moudrosti, myšlenky, motta, úsloví, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, myšlenky, motta, úsloví, bonmoty, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online vánoční magazín, internet, AC Milán, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, volný čas, Online vánoční webzine, Rihanna celebrity, hyperlinky, cestování, zdroje informací, F

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, ovoce, Vánoce a Advent, přístroje, věda, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, stavby, sport, nástroje a přístroje, náboženství, auta, jídlo a nápoje, zelenina, osobnosti a lidé, mapy, nápoje, láska, ženy a dívky, muži, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty apod.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, humor, Slovník pojmů Co je to?, Gratulace zdarma, Vlajky měst České republiky, Staré hry online, Seznam souborových přípon, Natalia Oreiro, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky amerických států USA, info

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Aljaška, Montana, Illinois, Massachusetts, Tennessee, Missouri, Idaho, New Jersey, Nevada, Colorado, Utah, New York, Connecticut, Západní Virginie, Arkansas, Maryland, Washington, Wyoming, Kansas, Havaj, Kentucky, Nové Mexiko, Iowa, Vermont, Jižní Karolína atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, sport, nápoje, rostliny, muži, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, ženy a dívky, dopravní prostředky, hudba, květiny, věda, symboly, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, mapy, ovoce, stavby, přístroje, náboženství, osobnosti a lidé, hmyz atd.

Náš tip, informace a zábava

Klíčová slova: tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Státní vlajky zemí, Vlajky měst České republiky, Taiwan, webovky, M, výukové pomůcky, weby, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Kam na výlet?
Omalovánky k tisku
Linky na partnerské weby
Přání ke kulatým a půlkulatým narozeninám
Sexy Winona Ryder
Doporučené internetové odkazy
Kubovy osobní stránky o cestování
Tipy na užitečné weby
Přáníčka, animované obrázky k narozeninám
Tipy na zajímavé weby
Wallpaper s vajíčky vhodný na plochu počítače
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gratulace, přáníčka zdarma ke stažení
Liverpool F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.