Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro phablet, PC, obrazovka počítače, monitor, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon, tablet, mobil, displej a pro operační systémy Windows 95, Android, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Slackware, Windows Me, SUSE Linux, Mac, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, rostliny, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 360x640, 1536x2560, 1152x768, Full HD 1080x1920, 375x667, 2048x1080, 768x1024, 800x600, 1600x900, 1920x1280, 2560x1600, 1920x1200, 1440x2560, 1024x768, 1800x1440 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit soubory těchto typů: písma, fonty, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, info, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled vlajek USA, Biografie, životopis Paris Hilton, Wallpapers na PC ke stažení, multimédia, cestování, Textová přání, obrázková přáníčka, pro dospělé, Dopravní značky, Vlajky zemí světa, Přehled vlajek USA

Fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Windows, O škole, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Somálcích, O manželství, O ženách, O ekonomech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Connecticut, Aljaška, Mississippi, Vermont, Georgie, Kentucky, Illinois, Tennessee, Jižní Dakota, Pensylvánie, Nové Mexiko, Utah, Maine, Západní Virginie, Indiana, Iowa, Texas, Michigan, New York, Massachusetts, Ohio, Maryland, Wyoming, Alabama, Kansas atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dallas Stars, Historik, Továrník, Upálen, Imitátor, Překladatel, Kancléř, Zpěvák, Teolog, Hokejisté, Diplomat, Prezidenti ČR, Žijící, Herečka, Charta 77, Spisovatel, Egypt, Český slavík, Miliardáři, Poslanec, KHL, Právník, Stoletá válka, Američan, Slovenští prezidenti, Maršál, Svatý, Avangard Omsk, Sochař, Poslanci, Zpěvačky, Američané, Manýrismus, Prezidenti USA, Vražedkyně, Státník apod.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, weby, webovky, Ekonomie, Karl Marx, Online vánoční magazín, zadarmo, V, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Online biografie, životopisy osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, R

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanci, Husité, HIV pozitivní, Mluvčí, Nobelova cena, Generalissimus, Scénárista, Pittsburgh Penguins, Básníci, Itálie, Maršál, Továrník, Životopis, Vojevůdce, Olympiáda, Češi, Komunista, Politik, Sci-fi, Američan, Herec, Sochař, Zavražděn, Kancléř, Královna, První republika, Kněz, Slovák, Prezidenti ČR, KHL, Česká královna, Rétorika, Válka, AIDS, Čech, Esejista apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, poruchy, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, státní správa, politika, sportovci a sportovkyně, národnost, žurnalisté a novináři, lékařství, fikce a fantasy, umělci a umění, mytologie, filozofie, profese a zaměstnání, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, přezdívky, zločin a právo, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, F, Databáze osobností Kdo je to?, Profesionální klub ledního hokeje Nashville Predators, webové stránky, volný čas, Kliparty zdarma ke stažení, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Tapety na PC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Skvělé hry online zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, týmy NHL, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Sněhová vločka, Vánoční tapety, Papírový vánoční stromek, LED svíčky, Zdraví, Santa, Bůh, Popelka, Silvestr, Třásně, Tisk, Pozadí, Santa Claus, Papírové ozdoby, Přáníčko, Kinder, Nový rok, Vánoční koule, Křesťanství, Šišky, Koledy, Zima, Adventní kalendář, SMS, Jídlo, Historické ozdoby, Smrk, Schleich, Německy, Adventní svícen apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tapety na plochu počítače, Tapety na PC zdarma ke stažení, Juventus Turín, Nejhranější online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Windows wallpapers na PC, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online hry zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit následující typy souborů: internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory apod.

Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Závody aut, Karetní hry a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zajímavosti, tipy, zábava, Profesionální klub ledního hokeje Anaheim Ducks, zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Skvělé hry online zdarma, pro děti, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Sexy Mila Kunis
Přáníčka, blahopřání, gratulace
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Germany
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Obrázek modrá kraslice
Brooke Shields celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Brooke Burke celebrity
Wallpapery, omalovánky, spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.