Partnerské weby, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, geocaching, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Omalovánky, Dia, Televize, Historické ozdoby, Drážďany, Vánoční svíčky, Text, Bramborový salát, Korálky, Koleda, Ježíš Kristus, Rumové řezy, Jmenovka, Jesličky, Hostina, Vánoční světýlka, Vánoční svařák, Neviňátko, Štóla, Vánoční dekorace, Keramický adventní věnec, Smrk, Třásně, Vánoční trhy, Štědrý večer, Vánoční ubrusy, K Vytištění, Štěstí, Kameňák, Perníčky, Osvětlení apod.

Klíčová slova: webovky, F, zábava, Kliparty zdarma, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, Moto wallpapers na plochu, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království, humor, info

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Strategie, Oddechové, Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Klasické a podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Náš tip, technika, kultura, informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíšek, Sám doma, Řetězy, Keramika, Betlém, Vánoční ubrusy, Kameňák, Linecká kolečka, Skleněné ozdoby, Brambořík, Pokrmy, Plzeň, Štóla, Omalovánky, Filmy, Striezelmarkt, Přání, Vánoční prostírání, Alkoholový kalendář, Anglicky, Linux, Vánoční hvězda, Kavkazská jedle, Strom, Křesťanství, Cesmína, Vánoční pozadí, K Vytištění, Windows, Anděl, Plocha apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Keywords:internet, Přehled přípon a koncovek souborů, Členské země americké federace, webové stránky, Roulette casino game online how to play, zeměpis, Wallpapers na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, Juegos de azar, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, písma, fonty apod.

Wallpapers na PC - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro monitor, obrazovka počítače, displej, smartphone, notebook, phablet, ultrabook, počítač, tablet, PC, mobil a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Windows 95, SUSE Linux, Windows XP, OSX, Windows Me, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, nature - příroda, fraktály, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fantasy, sportovní wallpapery. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1366x768, 2560x1920, 1152x768, 1440x2560, 1280x720, 1152x864, 800x600, 1200x1920, 3200x1800, 360x760, 1280x960, 1920x1080, 1280x1024, 1440x900, 1280x768 atd.

Síť, technika, kultura, informace

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nápoje, materiály, český jazyk, cestování, nemoce, fyzika, lékařství a medicína, zkratky, technika, stavebnictví, psychologie, bankovnictví, sport, věda, ekonomie a ekonomika, rostliny, kultura, jídlo, matematika, politika, internet, latina, hardware atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: cestování, tipy, Online životopisy, biografie, Arsenal F.C., Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států a zemí světa, Full HD tapety na PC zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, internetové stránky, Státy a jejich prapory, odkaz, počítače

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Adventury, Oddechové hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

černý humor, vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: P, zajímavosti, pro dospělé, Textová přání, obrázková přáníčka, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Online testy zdarma, Coloring book, Adult, children online free, Životopisy slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Bojové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dabérka, Náboženství, Skladatel, Miliardáři, Brno, Olympijští vítězové, Ministr, Nobelova cena, Závodník, Prezident USA, Ministr zahraničí, Starověký Egypt, Kancléř, Spisovatel, Státník, Dramatik, Ital, Druhá světová válka, Hudebnice, Němci, Architekt, Češi, Mluvčí, Podnikatelé, NHL, HIV pozitivní, Normalizace, Nežijící, Křesťanství, Historik, Životopis, Hejtmani, Upálen, Kněz, Sochař, Pittsburgh Penguins apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, Livre de coloriage, Členské země americké federace, pro děti, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, Dětské omalovánky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Free software
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Texty k jmeninám pro cestovatele
Amanda Bynes celebrity
Odkazy na partnerské weby
Matsushima Nanako
Naše tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu rostliny
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Biografie, životopis Winona Ryder
Doporučené odkazy
Kostky
Textová přáníčka a obrázky k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.