Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, profese a zaměstnání, lékařství, nadpřirozené osoby, filozofie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, historie, státní správa, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, mytologie, záliby a hobby, politici, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, školství, zločin a právo, věda, rostliny, lékařství a medicína, účetnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, počítače, cestování, různé, filozofie, chemie, politika, nápoje, hardware, bankovnictví, latina, software, psychologie, sport, kultura, technika atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdarma, Online vánoční magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Fotografie Gillian Anderson, Biografie známých osobností, Superhry a hry online zdarma, zábava, Obrázek Laborantka, Obrázky zdarma, A, Životopisy osobností, volný čas

Free game online hry

Zkuste free game online hry Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Logické, Klasické a podobně.

Fórky, anekdoty, černý humor, fóry, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, černý humor, fóry, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, měny, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, politické strany a hnutí, hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Keywords:Vlajky států USA, Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na tablet, weby, Nádherná Sara Shimada, zdroje informací, Online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Modelky a celebrity, Super online kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internetové stránky

Pozadí na tablet - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. doporučujeme pro displej, monitor, PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, ultrabook, tablet, notebook a pro operační systémy macOS, OSX, Windows 2000, FreeBSD, Windows Server 2012, Java ME, Windows XP, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows NT. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, hudební tapety, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, příroda, krajina, auta, rostliny, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, noční města, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1152x768, 1152x1920, 1080x1800, 1280x960, 1536x864, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1600x2560, 750x1334, 1280x768, 640x480, 1200x1920, 375x667, 412x846, 375x812 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Aforismy, rčení, moudrosti, výroky, bonmoty, motta, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, rčení, moudrosti, výroky, bonmoty, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o smrti od různých známých osobností.

Síť, informace, cestování, volný čas

Anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O manželství, O Somálcích, O Slovácích, O ženách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Free game online hry, Vlajky měst České republiky, Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins, Slovník pojmů Co je to?, F, výukové pomůcky, Fernando Torres hiszpański piłkarz, zadarmo, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled souborových přípon, pro dospělé

Rčení, myšlenky, bonmoty, moudrosti, přísloví, aforismy, motta

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, bonmoty, moudrosti, přísloví, aforismy, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunisté, Atentát, Dramatik, Hejtmani, Režisér, Trenérka, Generalissimus, Normalizace, Politik, Zlatý slavík, Pedagog, Boston Bruins, Archivář, Pittsburgh Penguins, Stoletá válka, Producent, První republika, Český slavík, Scénárista, Druhá světová válka, Žijící, Němci, Prezident, Olympiáda, Dallas Stars, Vládce, Žhavé výstřely, Rakušan, Trest smrti, Kancléř, Country, KSČ, Slovenští prezidenti, Kněz, Hudba, Básník apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Idaho, Delaware, Nevada, Jižní Karolína, Havaj, Mississippi, Florida, Severní Dakota, Pensylvánie, Washington, Maine, Indiana, New Jersey, New York, Maryland, Illinois, New Hampshire, Kansas, Ohio, Nové Mexiko, Aljaška, Virginie, Rhode Island, Kentucky, Wyoming atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: školství, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Slavná celebrita Sharon Stone, Super free web games zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států USA, Gratulace zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší školní testy a kvízy, K

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, mapy, Vánoce a Advent, ovoce, halloween, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, sport, stavby, zelenina, symboly, rostliny, hmyz, zvířata, smajlíci a emotikony, přístroje, auta, věda, láska, ženy a dívky, jídlo a nápoje, hudba atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Avangard Omsk, Mim, Závodník, Dallas Stars, Čech, Hejtman, KHL, Mluvčí, Rakousko-Uhersko, Vojevůdce, Teolog, Filozof, Prezidenti, Vražedkyně, Dabérka, Komunisté, Husité, Rakušan, Skladatel, Podnikatelé, Česká královna, Žijící, Ministři, Křesťanství, Diplomat, Itálie, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Komunista, Zavražděn, Zlatý slavík, Upálen, Poslanci, Renesance, Architekt apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: linky, cestování, Státní prapory států světa, Státní prapory všech zemí, Vánoční magazín, Obrázek Make up, odkazy, Nejhranější hry online, multimédia, počítače, info, tipy, Free computer wallpapers, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Houby: Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Další odkazy:

Obrázek Lékařka
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Juventus Turín
Paris Saint-Germain PSG
Odkazy na zajímavé weby
Luis Suárez calciatore
Doporučené internetové odkazy
Hudební tapetky na PC
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Mariah Carey
Partnerské internetové stránky
Texas hold em Indonesia
Vše pro kolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.